Sorbenty uniwersalne

Sorbenty uniwersalne pochłaniają wszystkie substancje.

Sorbenty tekstylne uniwersalne w postaci mat, rolek, poduszek, rękawów i zapór.

Oferowany przez nas sorbent uniwersalny to wysokiej jakości produkt, którego zastosowanie ma na celu absorpcję różnego rodzaju cieczy. W naszej ofercie znajdziesz absorbenty przeznaczone do konkretnego rodzaju za...

Sorbenty uniwersalne pochłaniają wszystkie substancje.

Sorbenty tekstylne uniwersalne w postaci mat, rolek, poduszek, rękawów i zapór.

Oferowany przez nas sorbent uniwersalny to wysokiej jakości produkt, którego zastosowanie ma na celu absorpcję różnego rodzaju cieczy. W naszej ofercie znajdziesz absorbenty przeznaczone do konkretnego rodzaju zanieczyszczenia, jak również sorbenty uniwersalne, które łatwo można zastosować do pochłonięcia najróżniejszych substancji, począwszy od chemikaliów po ciecze ropopochodnych, na przykład paliwo. Zastosowanie sorbentu umożliwia całkowite ich pochłonięcie w różnych przestrzeniach których najczęściej dotyczą wycieki. Sprawdź wszystkie produkty, dostępne w tej kategorii, stanowiące istotne wyposażenie każdego zakładu, w którym dochodzi do kontaktu z różnymi cieczami.

Więcej

Sorbenty uniwersalne  w sklepie internetowym Esorbent.plJest 18 produktów.

Podkategorie

 • Maty uniwersalne

  Oferowane przez nas maty sorpcyjne to wysokiej klasy produkty, umożliwiające sprawną absorpcję różnego rodzaju cieczy. Doskonale sprawdzą się w miejscach, w których wymagane jest ścisłe zachowanie norm bhp. Nasze maty sorbentowe, wykonane z wyjątkowo chłonnych włókien polipropylenowych, mają zróżnicowane zastosowanie. Pochłaniają wodę, ale również chemikalia i produkty ropopochodnych, często przyczyniające się do uporczywych zabrudzeń i mogące zagrażać środowisku. Dzięki wyjątkowej chłonności mata sorpcyjna jest najefektywniejszym środkiem do usuwania  wycieków cieczy na różnych płaszczyznach. Sprawdź produkty o różnych grubościach, dostępne w naszym sklepie. Tego rodzaju mata to istotne wyposażenie wszelkich zakładów pracy i przestrzeni narażonych na wycieki.

 • Rolki uniwersalne
 • Rękawy uniwersalne
 • Poduszki uniwersalne

  Dostępna w naszym asortymencie poduszka sorbentowa uniwersalna to doskonałe narzędzie do usuwania wszelkiego rodzaju cieczy, w tym także agresywnych chemikaliów, których wyciek może stanowić zagrożenie dla środowiska. Z tego względu sorbenty uniwersalne doskonale sprawdzają się we wszelkich zakładach pracy, gdzie dochodzi do kontaktu z substancjami ropopochodnych oraz chemicznymi. Dzięki swojej uniwersalności nasze produkty posiadają szerokie zastosowanie, wykazując wysoki poziom absorpcji w przypadku każdej cieczy. Sorbent uniwersalny w postaci poduszki to poręczne narzędzie, które z łatwością można zastosować do tamowania wycieków. Z tego względu, stanowi integralne wyposażenie każdego zakładu, funkcjonującego zgodnie ze ścisłymi normami BHP.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
 • Szybki podgląd
  zł 229.00 netto W magazynie zł 281.67 brutto

  Sorbent uniwersalny STANDARD - mata 0,40m x 0,50m - 100 szt. Sorbent polipropylenowy – mata pochłaniająca wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa i nieagresywne chemikalia oraz większość agresywnych chemikaliów. Sorbent przeznaczony do szybkiego usuwania wycieków na stanowiskach roboczych, szlakach komunikacyjnych, parkach...

  zł 229.00 netto zł 281.67 brutto
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  zł 249.00 netto W magazynie zł 306.27 brutto

  Sorbent uniwersalny STANDARD - mata trójwarstwowa 0,40m x 0,50m - 100 szt., z dwiema warstwami SPUNBOND. Sorbent polipropylenowy – mata pochłaniająca wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa i nieagresywne chemikalia oraz większość agresywnych chemikaliów.

  zł 249.00 netto zł 306.27 brutto
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  zł 289.00 netto W magazynie zł 355.47 brutto

  Sorbent uniwersalny PREMIUM - mata gruba 0,40m x 0,50m - 100 szt. Sorbent polipropylenowy – mata pochłaniająca wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa i nieagresywne chemikalia oraz większość agresywnych chemikaliów. Sorbent przeznaczony do szybkiego usuwania wycieków na stanowiskach roboczych, szlakach komunikacyjnych, parkach...

  zł 289.00 netto zł 355.47 brutto
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  zł 299.00 netto W magazynie zł 367.77 brutto

  Sorbent uniwersalny ECONOMIC - mata cienka 0,40m x 0,50m - 200 szt. Sorbent polipropylenowy – mata pochłaniająca wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa i nieagresywne chemikalia oraz większość agresywnych chemikaliów. Sorbent w matach cienkich to również doskonała alternatywa dla zwykłego czyściwa.

  zł 299.00 netto zł 367.77 brutto
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  zł 379.00 netto W magazynie zł 466.17 brutto

  Sorbent polipropylenowy – mata STANDARD w rolce pochłaniająca wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa i nieagresywne chemikalia. Przeznaczona do szybkiego usuwania wycieków na stanowiskach roboczych, szlakach komunikacyjnych i parkach maszynowych. Mata wykonana w technologii MeltBlown. Rolka perforowana na całej długości.

  zł 379.00 netto zł 466.17 brutto
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  zł 489.00 netto W magazynie zł 601.47 brutto

  Sorbent polipropylenowy – mata PREMIUM gruba w rolce pochłaniająca wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa i nieagresywne chemikalia. Przeznaczona do szybkiego usuwania wycieków na stanowiskach roboczych, szlakach komunikacyjnych i parkach maszynowych. Mata wykonana w technologii MeltBlown. Rolka perforowana na całej długości.

  zł 489.00 netto zł 601.47 brutto
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  zł 529.00 netto W magazynie zł 650.67 brutto

  Sorbent polipropylenowy – mata trójwarstwowa ECONOMIC cienka z dwiema warstwami SPUNBOND. w rolce pochłaniająca wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa i nieagresywne chemikalia. Przeznaczona do szybkiego usuwania wycieków na stanowiskach roboczych, szlakach komunikacyjnych i parkach maszynowych. Rolka perforowana na całej długości.

  zł 529.00 netto zł 650.67 brutto
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  zł 209.00 netto W magazynie zł 257.07 brutto

  Sorbent polipropylenowy uniwersalny – 8cm x 120cm - 20 szt. - rękaw, wąż sorpcyjny pochłaniający wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa, nieagresywne chemikalia oraz większość agresywnych chemikaliów. Przeznaczony do szybkiego powstrzymywania i ograniczania wycieków na stanowiskach roboczych, szlakach komunikacyjnych i parkach...

  zł 209.00 netto zł 257.07 brutto
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  zł 229.00 netto zł 249.00 netto W magazynie zł 281.67 brutto

  Sorbent uniwersalny poduszka 0,40m x 0,50m - 10 szt. Sorbent polipropylenowy – poduszka pochłaniająca wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa i nieagresywne chemikalia oraz większość agresywnych chemikaliów. Sorbent przeznaczony do szybkiego usuwania wycieków na stanowiskach roboczych, szlakach komunikacyjnych i parkach...

  zł 229.00 netto zł 249.00 netto zł 281.67 brutto
  Obniżka!
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  zł 439.00 netto W magazynie zł 539.97 brutto

  Sorbent polipropylenowy – mata trójwarstwowa STANDARD średnia z dwiema warstwami SPUNBOND, w rolce pochłaniająca wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa i nieagresywne chemikalia. Przeznaczona do szybkiego usuwania wycieków na stanowiskach roboczych, szlakach komunikacyjnych i parkach maszynowych. Rolka perforowana na całej...

  zł 439.00 netto zł 539.97 brutto
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  zł 569.00 netto W magazynie zł 699.87 brutto

  Sorbent polipropylenowy – mata trójwarstwowa PREMIUM gruba z dwiema warstwami SPUNBOND, w rolce pochłaniająca wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa i nieagresywne chemikalia. Przeznaczona do szybkiego usuwania wycieków na stanowiskach roboczych, szlakach komunikacyjnych i parkach maszynowych. Rolka perforowana na całej długości.

  zł 569.00 netto zł 699.87 brutto
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  zł 199.00 netto W magazynie zł 244.77 brutto

  Sorbent uniwersalny - mata dwuwarstwowa PREMIUM na beczkę - 25 szt. Sorbent polipropylenowy – mata pochłaniająca wodę, oleje i produkty ropopochodne, płyny przemysłowe, chłodziwa i nieagresywne chemikalia oraz większość agresywnych chemikaliów. Mata wykonana w technologii MeltBlown. .

  zł 199.00 netto zł 244.77 brutto
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów